Blog > Komentarze do wpisu

Zainteresowania...

 155573

Zainteresowania są ważne w życiu każdego człowieka. Dzięki nim rozwijamy swoje umiejętności i zdobywamy nową wiedzę. Ludzie posiadają różne zainteresowania – mają ich setki, a myślę, że nawet tysiące (każdy szuka tego, co lubi i sprawia mu przyjemność).

Najbardziej interesują mnie gry komputerowe. W swojej kolekcji mam ich kilkanaście, w tym sportowe, strategiczne, fabularne i edukacyjne. Podczas grania nie tylko się bawię, ale także poznaję historię, przyrodę i geografię.

W wirtualnym świecie wraz z bohaterami można podróżować, budować i walczyć o dobro. Najwięcej satysfakcji daje mi wygrana, ale zdarzają mi się też porażki, które uczą mnie cierpliwości i spokoju.

Moim drugim zainteresowaniem są wycieczki i zwiedzanie różnych miejsc w Polsce. Razem z rodzicami byłem nad morzem. Zwiedziłem Ustkę, Kołobrzeg i Jarosławiec. Poznałem także Karkonosze, gdzie największe wrażenie zrobił na mnie Zamek Czocha. Wiele przyjemności dały mi piesze wędrówki po Szklarskiej Porębie i okolicach. Z każdego odwiedzonego miejsca przywiozłem pamiątki.

Uważam, że warto mieć zainteresowania i ciągle je rozwijać. Dzięki nim nasze życie nie jest smutne i monotonne, ale pełne wrażeń.

 

Jakub Otręba, klasa IVa

 

 

sobota, 13 stycznia 2018, kreatywneteksty

Polecane wpisy